Stylizacja paznokci metodą hybrydową

123

Zadbane paznokcie u kobiety przyciągają wzrok i sprawiają, że również dłonie prezentują się o wiele lepiej. Do wyboru są różnego rodzaju kolory, w zależności od preferencji i nastroju. Jednak w ostatnim czasie bardzo popularna stała się metoda hybrydowa zdobienia paznokci we wzorki.

Zadbaj o dłonie i dobrej jakości lakier

Zbyt często skupiamy się na ubraniach i innych dodatkach zapominając, że to dłonie są wizytówką każdej kobiety. Dokonać tego możemy za pomocą starannego pomalowania oraz dokładnego opiłowania paznokci. Należy jednak pamiętać, że tylko na zadbanych paznokciach lakier będzie wyglądał estetycznie. Warto używać preparatów regenerujących, a także kremów nawilżających. Ochroni to paznokcie przed pękaniem, a dłonie prze wysuszaniem.

Tylko dobrej jakości lakier zapewni elegancki i stylowy wygląd paznokci. Metod hybrydowego zdobienia paznokci jest kilka, ale żadna z nich nie przyniesie oczekiwanego efektu, jeśli nie zadbamy o lakier z najwyższej półki. Jeśli zdecydujemy się na samodzielne malowanie paznokci, to w sprawie doboru lakieru warto jest poprosić o poradę w drogerii lub poszukać informacji w internecie. Układanie wzorów nie jest takie proste, ale nawet laicy poradzą sobie używając lakier magnetyczny. Dzięki zawartości opiłek żelaza, a także magnesu, układanie wzorów staje się o niebo łatwiejsze.

W jaki sposób zrobić wzorki na paznokciach hybrydowych?

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci to obecnie najbardziej popularna forma manicure. Dodatkowo zdobienie ich we wzorki coraz częściej wypiera standardowe malowanie paznokci w jednym kolorze. Cechuje się niebywałą trwałością i widocznym efektem wizualnym. W odróżnieniu od zwykłego malowania paznokci, metoda hybrydowa pozwala cieszyć się widokiem ładnych paznokci przez kilka tygodni.

Chcąc zrobić efektowne wzorki na paznokciach hybrydowych, należy przygotować paznokcie dokładnie tak samo, jak do manicure hybrydowego. Za pomocą delikatnego pędzelka do zdobień zaczynamy malować wzorki ręcznie. Aby wszystko utrwalić, obowiązkowo trzeba użyć lamp UV lub LED.

Jak użyć gotowych wzorów do hybrydowego zdobienia paznokci?

Ratunkiem dla braku uzdolnień artystycznych będą różnego rodzaju naklejki i tasiemki przyklejane do paznokci w formie wzorków. Bardzo popularne są naklejki wodne.

Kolejna ciekawa metoda hybrydowa zdobienia paznokci to użycie rapidografu. W odróżnieniu od pędzelków, narysowane linie i wzory są wykonane o wiele precyzyjniej, tworząc niepowtarzalny manicure.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda hybrydowa zdobienia paznokci.

·

viptravel.com.pl defendingwisconsin.org studiopieknanr5.pl