Taras w niezwykłym stylu

Taras w niezwykłym stylu

1915

Zamieńmy zwykły, nudny i nieużyteczny taras w miejsce, które zachwyci swoją aranżacją i stanie się centrum naszej ogrodowej egzystencji. Wprowadźmy na taras piękne rośliny w ceramicznych donicach pomalowanych w oryginalne wzory. Zadbajmy o dobre oświetlenie, które wieczorem stworzy na tarasie romantyczny klimat.

Najlepsze meble na taras

Najistotniejszym elementem tarasu są meble, które stanowią jego ozdobę, ale też tworzą po prostu przestrzeń dobrą do życia. Czym powinny charakteryzować się meble na taras? Muszą być nie tylko gustowne i dopasowane do ogrodowej stylizacji, ale przede wszystkim funkcjonalne, komfortowe i odporne na wysoką i niską temperaturę oraz opady.

Meble technorattanowe, aluminiowe, drewniane, żelazne

Do wyboru mamy różne materiały, z których wytwarza się meble ogrodowe. Technorattanowe i aluminiowe meble odznaczają się dużą wytrzymałością na działania warunków zewnętrznych. Meble na taras wykonane z tych materiałów są w pełni luksusowe oraz praktyczne. Rewelacyjnie się prezentują zwłaszcza całe zestawy mebli ogrodowych z technorattanu czy aluminium.

Meble drewniane pasują szczególnie do ogrodu rustykalnego. Można takie meble spróbować wykonać samodzielnie. Nawet ze starych podkładów kolejowych. Staną się one oryginalną ozdobą każdego tarasu i wyrazem naszej twórczości.

Bardzo ciekawie i stylowo zaprezentują się meble z lanego żelaza. Przywołają one dawne style w sztuce. Przez chwilę na własnym tarasie poczujemy się jak w secesyjnej kawiarni. Meble z lanego żelaza mają niezwykłe kształty. Są jednak bardzo ciężkie, więc nie można ich z łatwością przestawiać.

Dodatki na taras

Tarasowe życie z pewnością ożywią różne dodatki, które znajdziemy w sklepach z akcesoriami ogrodowymi. Z pewnością przydadzą się praktyczne promienniki podczerwieni, ogrzewające nas podczas chłodnych dni czy wieczorów spędzanych na tarasie. Przyda się również bezpieczne i wygodne w obsłudze palenisko gazowe.

·