Typy kontenerów używanych w transporcie

7331

Jeżeli czytasz ten tekst, to z pewnością jesteś zainteresowany kontenerami transportowymi. Bowiem kontenery transportowe jak sama nazwa wskazuje, służą do przewożenia różnego rodzaju rzeczy. W internecie istnieje wiele różnego rodzaju ofert dotyczących zbiorników transportowych.. Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem, to z pewnością powinieneś zwrócić uwagę na firmę PhoenixPower International.

Firma ta zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju pojemników przemysłowych. Posiada w swojej ofercie między innymi kontenery biurowe, sanitarne, magazynowe, magazynowe bezpieczne, transportowe oraz modułowe zestawy kontenerów. Modele kontenerów biurowych to: K 20’ B26; K 20’ B 28. Modele kontenerów sanitarnych to: K 20’ S. Modele kontenerów magazynowych bezpiecznych to: K Safe Tank. Modele kontenerów transportowych to: 8’ DV Standard; 10’ DV Standard; 20’ DV Standard; 40’ DV Standard; 45’ HC PW. Modele modułowych zestawów kontenerów to: Zestaw biurowy.

Zwróćmy teraz uwagę na model kontenera transportowego 8’ DV Standard. Charakteryzuje się on tym, że jest przeznaczony do użytku w magazynie oraz warsztacie. Jego wymiary zewnętrzne to 8 cali na dwa tysiące dwieście milimetrów na dwa tysiące dwieście sześćdziesiąt milimetrów. Jego wymiar wewnętrzny wynosi dwa tysiące osiemdziesiąt siedem milimetrów na dwa tysiące sto dwanaście milimetrów na dwa tysiące pięćdziesiąt dziewięć milimetrów.

Jego wymiar otworu drzwi wynosi dwa tysiące sto sześć milimetrów na tysiąc dziewięćset czterdzieści dziewięć milimetrów. Jego dane techniczne prezentują się następująco. Objętość tego kontenera wynosi dziewięć i dziewięćdziesiąt pięć metra sześciennego. Jego maksymalna waga wynosi sześć tysięcy kilogramów. Tara tego kontenera wynosi dziewięćset pięćdziesiąt kilogramów. Ładowność tego kontenera transportowego to pięć tysięcy pięćdziesiąt kilogramów. Jego kolor to RAL 5010, a poszycie to stal Corten A.

Kolejny model kontenera transportowego morskiego 10’DV Standard charakteryzuje się tym, że jest przeznaczony do użytku jako pojemnik transportowy, w magazynie oraz w warsztacie. Wykonane w taki sposób kontenery transportowe mają wymiary zewnętrzne wynoszące dwa tysiące dziewięćset dziewięćdziesiąt jeden milimetrów na dwa tysiące czterysta trzydzieści osiem milimetrów na dwa tysiące pięćset dziewięćdziesiąt jeden milimetrów.

Wymiar wewnętrzny tego kontenera wynosi dwa tysiące osiemset czterdzieści milimetrów na dwa tysiące trzysta pięćdziesiąt milimetrów na dwa tysiące trzysta dziewięćdziesiąt milimetrów. Wymiar otworu drzwi tego kontenera transportowego morskiego wynosi dwa tysiące trzysta czterdzieści dwa milimetry na dwa tysiące dwieście osiemdziesiąt milimetrów. Dane techniczne tego kontenera prezentują się następująco.

Jego objętość wynosi piętnaście i dziewięćdziesiąt pięć metra sześciennego. Jego maksymalna waga to dziesięć tysięcy sto sześćdziesiąt kilogramów. Jego tara wynosi tysiąc trzysta kilogramów, a ładowność to osiem tysięcy osiemset sześćdziesiąt kilogramów. Kolor, jaki posiada ten kontener to RAL 5010, a poszycie, z jakiego jest wykonany to stal Corten A.

Jak widzimy, oferta tej firmy jest bardzo atrakcyjna dla każdej osoby, która chciałaby zakupić pojemniki transportowe dla swojej firmy. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem, to z pewnością powinieneś odwiedzić stronę internetową firmy PhoenixPower. Każdy z pewnością znajdzie na tej stronie internetowej coś dla siebie, bowiem oferta jest bardzo bogata w różnego rodzaju typy kontenerów.

· ·