Urządzamy mieszkanie – a może meble modułowe?

2636

W ostatnich latach meble modułowe przeżywają swój renesans, a ich popularność rośnie. Urządzając własne cztery kąty, inspirację czerpiemy z gazet, portali, internetu lub domów znajomych. Coraz większą uwagę przywiązujemy do stylu i ogólnego wyglądu naszych wnętrz, więc poszukujemy innowacyjnych rozwiązań.

Nietypowe wymiary

Wybierając meble pokojowe modułowe masz pewność i gwarancję, że będą idealne pasowały do wymiarów wnętrza. Dodatkowo możemy zdecydować o ostatecznym wyglądzie zestawu, ponieważ taki system pozwala na dowolną konfigurację poszczególnych elementów. Dzięki temu będziemy w stanie w pełni wykorzystać możliwości aranżacyjne danego wnętrza.

Dowolność aranżacji

To od nas zależy kształt jaki nadamy regałowi. Mamy wpływ na jego szerokość, wysokość, kolor korpusów, czy też wybór frontów. Swoboda w łączeniu poszczególnych elementów i modułów pozwala nam zapanować nad aranżacją i samodzielnie nadać finalny wygląd całemu zestawowi.

Podczas układania modułów musimy uważać, aby drzwiczki nie zawadzały o ścianę, a szuflady nie były umieszczone za wysoko. Głównym założeniem tego systemu jest funkcjonalność oraz wygoda, dlatego warto zadbać o odpowiednie dopasowanie danych elementów.

·