Wakacje we dwoje – gdzie jechać?

2837

Coraz więcej par decyduje się na wspólny wyjazd korzystając z usług biura podróży. To dobry pomysł, gdyż pracownicy biura pozwolą dobrać wycieczkę w określonej przez nas kwocie oraz interwale czasowym. Wybierając się do touroperatora możemy być jednak zaskoczeni ilością ofert. Co wybrać?

Pośród licznych wycieczek z pewnością wyróżnić możemy wyjazdy objazdowe, nastawione przede wszystkim na zwiedzanie, jak również wczasy odbywające się w jednym miejscu. Te drugie najczęściej wybierane są przez miłośników leżakowania nad brzegiem basenu oraz błogiego lenistwa.

Wycieczki objazdowe po Europie!

Wycieczki objazdowe obejmują podróż autokarem, zakwaterowanie (każda noc w innym miejscu), opiekę przewodnika, wyżywienie. Jest to opcja dla osób aktywnych i pragnących stale poznawać nowe kraje. Wycieczki mogą być tematyczne (np. zamki nad Loarą, wycieczki szlakiem historycznych miast), jak również obejmować konkretny region. Podczas tego rodzaju wyjazdów nie ma czasu na nudę – turyści zwiedzają słynne budowle, muzea, a do ich dyspozycji jest wykwalifikowany przewodnik.

Wycieczki egzotyczne

W przypadku wyboru wycieczki egzotycznej pary mają zagwarantowany przelot, ubezpieczenie, transfer z lotniska, zakwaterowanie w hotelu o określonym standardzie, wyżywienie, możliwość korzystania z hotelowego basenu. Niezwykle istotny jest fakt, że turyści pozostają pod profesjonalną opieką rezydenta, które pośredniczy pomiędzy nimi a obsługą hotelową,
Podczas uczestniczenia w zagranicznych wycieczkach turyści mogą korzystać również z wycieczek fakultatywnych, które są jednak dodatkowo płatne. W przypadku egzotycznych wakacji na Dominikanie, Kubie czy Mauritiusie najczęściej dotyczą one wędkowania dalekomorskiego, odwiedzin w parkach rozrywki.
Dowiedz się więcej o wycieczkach egzotycznych: tropicalsun.pl.

·