Wilgoć w przesyłkach firmowych

3118

pochłaniacz wilgoci w saszetkach absorbent

Wilgoć jest prawdziwym utrapieniem przedsiębiorców wysyłających swoje produkty paczkami czy kontenerami. Szczególnie zimą problem ten nasila się, kiedy przesyłki nie są odpowiednio zabezpieczone.

W przypadku przesyłek produktów spożywczych sytuacja ta może doprowadzić do psucia się pokarmów i dużych strat finansowych. Jakie są sposoby walki z wilgocią? Przede wszystkim jest to stosowanie odpowiednich absorbentów oraz pochłaniaczy wilgoci, które posiadają wyjątkowo dobre parametry techniczne. Co to oznacza?

Wysoka absorpcja

Najważniejszym zadaniem pochłaniaczy wilgoci jest oczywiście absorpcja wody z powietrza. Dobrej jakości pochłaniacze mogą wchłonąć jej tyle, ile same ważą. Dodatkowo niektóre firmy oferują pochłaniacze, które można regenerować. Do tego wystarczy użyć gorącego powietrza. Absorbent wielokrotnego użytku to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców. Absorbenty są przeznaczone szczególnie w przypadku bardzo delikatnych produktów. Absorbenty zamówić można w różnorodnych rozmiarach.

Szukasz sprawdzonego sposobu na usunięcie wilgoci z przesyłek? Sprawdź ofertę naszej firmy – pochłaniacz wilgoci w saszetkach absorbent.