Wyróżniające się meble ogrodowe

Wyróżniające się meble ogrodowe

1864

Zwyczajne rzeczy w niezwykłej odsłonie? Funkcjonalność podana w wyjątkowo atrakcyjnej formie? Współczesny styl życia opiera się na takich właśnie perfekcyjnych rozwiązaniach, których przykładem są meble ogrodowe. Te z najwyższej półki, wykonane z nowatorskich materiałów jak technorattan czy aluminium. Ale też te oparte na tradycyjnych materiałach jak drewno czy rattan. Nowoczesne piękno bywa złożone, ale też maksymalnie proste. W dzisiejszych ogrodach znajdziemy zarówno meble bardziej dekoracyjne jak i olśniewające w swoim minimalizmie.

Huśtawki ogrodowe, czyli wyjątkowa forma mebli ogrodowych

Meble ogrodowe, które na pewno z daleka dostrzeże każdy gość w naszym ogrodzie? Takie, z których korzystać będziemy wręcz bez końca? Należą do nich huśtawki ogrodowe, czyli rodzaje wiszących foteli. W tej kategorii mamy do wyboru huśtawki technorattanowe (dostępne w kilku kolorach). Przypominają one zabudowane kokony, w których przyjemnie jest przepaść na dłużej. Z kolei huśtawka aluminiowa prezentuje się jak meble przyszłości. Zwraca uwagę swoją subtelną kolorystyką. Fotel wiszący z rattanu to jakby rzeźba naturalna, przywołująca skojarzenia z twórczością land art. Doskonale wyglądać będzie taki fotel w kontekście rustykalnym czy romantycznym.

Sofy ogrodowe, czyli spektakularna odsłona mebli ogrodowych

Poszukując nietuzinkowych mebli ogrodowych, na pewno trafimy na stylowe sofy. Niektóre z nich prezentują się nieziemsko. Jak na przykład sofy aluminiowe, o których pięknie decyduje zwielokrotniona szarość oraz odsłonięcie samej konstrukcji. Albo sofa z zupełnie innej bajki, czyli wykonana z rattanu. Mebel zjawiskowy, jakby pochodzący z przeszłości, w której życie upływało w całkiem innym rytmie. Przepełniała je ogrodowa powolność, której doświadczymy także dzisiaj, wypoczywając na sofie z rattanu.

· ·