Znajdź idealne miejsce na kameralne wesele

1369

Coraz częściej młode pary, pragnące wstąpić w związek małżeński, rezygnują z hucznych ślubów i wystawnych wesel. Zamiast nich wybierają skromne przyjęcia wyłącznie dla najbliższej rodziny i przyjaciół, organizowane w hotelowych restauracjach w mieście. Z pewnością takie rozwiązanie pozwala na spore oszczędności i na celebrowanie tego szczególnego dnia bez zbędnego zadęcia. Jak zorganizować takie przyjęcie weselne? O jakich elementach pamiętać?

Znajdź salę dopasowaną do Twoich potrzeb!

W organizacji niewielkiego wesela dla bliskich najważniejsze jest znalezienie Sali dostępnej w dniu ślubu. Coraz więcej hoteli udostępnia niewielkie, kameralne salki, właśnie dla nowożeńców pragnących uczcić ten wyjątkowy dzień w wąskim gronie. W przypadku stolicy takich sal jest wiele, warto jednak zainteresować się ofertą Hotelu Lord, który dla gości-nowożeńców przygotował specjalną ofertę. Szczegóły znaleźć można na stronie hotellord.pl. Na co zwracać uwagę podczas rezerwowania sali? W rozmowie z managerem lokalu przede wszystkim podajmy liczbę gości, godziny, w których ma odbywać się przyjęcie. Na podstawie tych informacji manager dostosuje dla nas najlepszą ofertę. Zazwyczaj przyjęcie na 20-30 osób obsługuje 2-3 kelnerów. Hotel zadba także o odpowiednie przystrojenie sali. Po ustaleniu najważniejszych szczegółów manager przedstawi propozycji menu.

O co sami musimy zadbać?

Zadaniem nowożeńców jest przygotowanie listy gości i rozesłanie zaproszeń i zawiadomień. Wiele par decyduje się także na zakupienie eleganckich winietek na stół, aby zaproszeni goście wiedzieli, gdzie powinni usiąść. Wiele par decyduje się także na stworzenie niewielkich upominków dla gości weselnych. Może być to elegancko zapakowane ciasto, niewielka buteleczka alkoholu. Pomysłów warto poszukać w sieci.

 

·