Domowe biuro w stylu skandynawskim

2573

Stworzenie niewielkiego, domowego biura to dobre rozwiązanie, kiedy zaczynamy przynosić coraz więcej obowiązków domowych do mieszkania. Taki kącik pozwoli nam przechowywać wszystkie papiery służbowe w jednym miejscu. To także przestrzeń do pracy! Warto, aby urządzić ją z głową. Co ważne – domowe biuro nie musi zajmować całego pomieszczenia – wystarczy wykorzystać skrawek sypialni czy pokoju dziennego. Jak to zrobić?

Podstawą jest zagospodarowanie miejsca. Jeśli mieszkamy w niewielkim mieszkaniu blokowym wystarczy postawić wybrane przez nas biurko blisko okna, aby mieć jak najwięcej naturalnego światła. Niewielka ilość miejsca sprawi, że najlepiej sprawdzą się biurka nowoczesne, o prostej budowie i lekkie optycznie. Biurka w stylu skandynawskim doskonale wpisują się w ten styl – jasne kolory i smukła linia z pewnością przypadną nam do gustu.
Uzupełnieniem biurka będzie wygodne krzesło, a najlepiej fotel obrotowy. Fotel powinien posiadać możliwość regulacji wysokości siedziska oraz odchylenia oparcia.

Ważne są detale!

Aby nasze miejsce pracy zyskało niepowtarzalny wygląd musimy pamiętać także o dodatkach! Dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie niewielkich, kolorowych pojemników na przybory biurowe, półki na której postawimy ramkę z motywującym cytatem. Warto także pomyśleć o tablicy magnetycznej czy korkowej.


https://www.gapyear.com/members/patil/ zzz.098.pl Geowłóknina torby ekologiczne z nadrukiem apartamenty w Szczawnicy