Kuchnie biało-drewniane – klasyka zawsze w modzie

2669

Połączenie drewna z bielą to trend, który króluje niezmiennie od kilku sezonów. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się kuchnie biało-drewniane, które daleko w tyle pozostawiły całą konkurencję. Ofertę tego typu kuchni można znaleźć w katalogach najbardziej znanych, renomowanych producentów mebli, a wybór wzorów jest naprawdę duży.

 

Kuchnie biało-drewniane – niewielkie zestawy do małych kuchni

Pomieszczenia kuchenne w blokach pozostawiają dużo do życzenia w zakresie przestrzeni – zwykle są nie tylko małe, a też nieustawne, dlatego trudno je funkcjonalnie umeblować. Do niewielkich wnętrz zupełnie nie pasują ciężkie, masywne meble. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są praktyczne i estetyczne kuchnie biało-drewniane, które pozwalają na stworzenie stylowej aranżacji nawet na małej przestrzeni.

Jasne barwy optycznie powiększają wnętrze, dlatego warto wybierać meble zawierające białe elementy. Jeszcze kilka sezonów temu na topie były kuchnie z zabudową jednolitą i połyskującą. Wnętrza były dzięki nim większe, ale także bardzo chłodne. Promowane obecnie połączenie bieli z naturalnym drewnem to świetne rozwiązanie dla niewielkich wnętrz, ponieważ takie zestawy cechują się niewymuszoną dekoracyjnością i prostotą.

 

Kuchnie biało-drewniane – propozycje zestawów

Kuchnie biało-drewniane POLO to propozycja dla osób ceniących klasyczne i sprawdzone rozwiązania. Szafki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – bieli o strukturze drewna oraz głębokim brązie. Osobom preferującym nieco bardziej nowoczesne podejście na pewno spodoba się zestaw Olimpia Laminat, zawierający szeroki wybór elementów. Można jest ze sobą łączyć, aby stworzyć kuchnię na miarę potrzeb. Meble powstały z płyty laminowanej o wysokiej jakości, dlatego są wysoce odporne na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć.

 

·