Płyta poślizgowa warszawa

Płyta poślizgowa warszawa

345

Nauka kontroli poślizgu to niezwykle ważna umiejętność prowadzenia pojazdu. I nie tylko w miesiącach zimowych, kiedy grożą nam niebezpieczeństwa związane ze śniegiem i lodem.

Opanowanie techniki jazdy na śliskiej powierzchni może się okazać przydatne na otwartej drodze, ponieważ jazda w deszczową pogodę stanowi również własne zagrożenie o każdej porze roku. Kluczowym elementem do opanowania umiejętności wyprowadzania samochodu z poślizgu jest płyta poślizgowa Warszawa to jedno z tych miast, gdzie istnieje odpowiednia infrastruktura.

Kluczem jest nauczenie się, jak przezwyciężyć instynktowną reakcję, która czasami może być niewłaściwa. Kierowcy są również instruowani, jak używać kierownicy i pedałów, aby przeciwdziałać poślizgowi, a także uczą się, jak kontrolować poślizg przedniego, tylnego i czterech kół.

Pakiet obejmuje również szkolenie w zakresie hamowania awaryjnego, podsterowności i nadsterowności oraz odzyskiwanie kontroli, kiedy auto obróci się o 180 stopni, co pozwoli kierowcom zrozumieć, jak reagować, gdy samochód wymknie się spod kontroli.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na automobilklubpolski.pl.

·