Wakacje tuż za progiem domu

1823

Lipiec i sierpień to czas, kiedy temperatura nas rozpieszcza, ostre słońce skutecznie zniechęca do pracy i nauki, a jedyne, na czym możemy się skupić, to planowanie czasu wolnego. Niestety, nie każdy może pozwolić sobie na wypisanie wniosku o dwutygodniowy urlop, spakowanie walizek i wyjazd do dzikiej głuszy w Bieszczadach czy zarezerwowanie domku nad morzem. Jeśli w tym roku zamiast opalania na łonie natury czekają Cię wieczory w mieście, nie martw się! Mieszkając w domu czy nawet bloku możesz wycisnąć maksimum możliwości ciepłej aury. Sprawdź, jak w pełni wykorzystać lato!

Czas dla przyjaciół

Posiadanie własnego ogrodu stawia Cię w uprzywilejowanej pozycji. Twoi znajomi z pewnością będą zachwyceni, jeśli w piątkowy lub sobotni wieczór zaprosisz ich na garden party! Przygotowanie imprezy pod chmurką nie wymaga szczególnie dużych nakładów finansowych ani umiejętności kulinarnych szefa kuchni. Wystarczy, że poukładasz na tarasie lub pod altaną meble ogrodowe, przygotujesz orzeźwiające, chłodne napoje i uwielbiane przez wszystkich przysmaki przyrządzone na grillu, a stół udekorujesz żywymi kwiatami i lampionami, które wieczorem będą roztaczać subtelny blask.

Czas dla siebie

Długie, letnie wieczory sprzyjają lenistwu i refleksji. Taras, ogród albo nawet niewielki balkon mogą stać się Twoją własną, intymną przystanią. Do stworzenia wyciszającej, odprężającej atmosfery nie trzeba wiele. Wystarczy wygodnie rozłożyć się na leżaku, zamknąć oczy i delektować się ciszą panującą wokoło. A może najwyższy czas spełnić marzenia o ogrodowym hamaku lub bujanym fotelu? Na stronie gardenspace.pl znajdziesz stylowe i niezwykle wygodne modele, które szczelnie Cię otulą, izolując od otaczającej rzeczywistości.

· · ·